Koło Młodych Teologów

 

Zarząd:

Prezes: mgr Karolina Olszewska

Sekretarz: Jakub Kalinowski

 

Opiekun Koła

Ks. dr Janusz Chyła

 

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Koło Młodych Teologów od 2013 roku jest organizatorem cieszącej się dużym zainteresowaniem na arenie ogólnopolskiej Teologiczno-Etnologicznej Konferencji Akademickiej (TEKA). Dużą zaletą TEKI jest jej interdyscyplinarność, co przejawia się chociażby w jej prowadzeniu przez dwa Koła Naukowe – nasze oraz Koło Naukowe Studentów Katedry Etnologii i Antropologii Kulturowej działającego przy Wydziale Nauk Historycznych UMK. O Konferencji więcej można przeczytać tutaj: https://www.facebook.com/TEKAumk/?fref=ts

Kolejnym działaniem podjętym na rzecz promowania teologii a jednocześnie naszego Wydziału jest blog „Miłosierna 14”, który prowadzi 30 osób – kleryków, studentów i doktorantów. Jego tematem są uczynki miłosierdzia, których rozważanie jest niezwykle aktualne w trwającym właśnie Roku Miłosierdzia.

Nasz blog znajdziecie tutaj: http://stacja7.pl/kategoria/milosierna-14/

Wszelkie nasze działania znajdziecie śledząc facebookowy profil: https://www.facebook.com/KMT.UMK/

Jesteśmy aktywni!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Fundacja PRO FUTURO THEOLOGIAEJĘZYKI OBCE


Pracownia Dokumentacji i Badań Alternatywnych Ruchów Religijnych i Parareligijnych

Centrum Powiadamiania

Kontakt

Wydział Teologiczny
ul. Gagarina 37 
87-100 TORUŃ

  • Tel: +48 (56) 611-49-90
  • Tel: +48 (56) 611-49-94
  • Fax: +48 (56) 611-49-91

Mapa dojazdu

Copyright © 2015 Wydział Teologiczny UMK w Toruniu. Wszystkie prawa zachowane. Uniwersytet Mikolaja Kopernika w Toruniu (POLAND)