Aktualności

Zaczarowany świat Narni

Poniedziałek, 13 lutego 2017 10:44

Kiedy Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja po raz pierwszy przeszli przez Szafę olśnił ich świat po drugiej stronie. Wszystko było inne! Dobro kontrastowało na tle zła, zima skrzyła się niespotykanym blaskiem, a w powietrzu unosiła się legenda o Tym, który wreszcie przywróci lato. Dzieci Go poznały, choć przygoda ta nie była dla nich łatwa. Aslan, bo o nim mowa, pokazał im co znaczy być dobrym i co znaczy być królem. Ale co było zanim zapanowała zima? Jak powstała Narnia? Kto ją stworzył? Jaka była na początku?

 
Jeśli chcesz się tego dowiedzieć zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu „Po drugiej stronie Szafy czyli jak rozumieć zaczarowany świat Narnii?”.


Odbędzie się ono 24 lutego 2017 roku (piątek) o godzinie 18:00 na Wydziale Teologicznym (ul. Gagarina 37, koło klubu OdNowa), a jego temat to:


Na początku było”… czyli Aslan tworzy Narnię („Siostrzeniec czarodzieja”).


Każdy jest mile widziany. Mile widziane jest z każdym także Pismo Święte (w postaci książkowej, albo aplikacji na telefon czy tablet), a także sam telefon bądź tablet (najlepiej z dostępem do Internetu).

 

O kolejnych spotkaniach poinformujemy na pierwszym spotkaniu, facebooku oraz stronie internetowej Wydziału Teologicznego: www.teologia.umk.pl

Jesteśmy aktywni!

 

 

 

 

 

 


Fundacja PRO FUTURO THEOLOGIAEJĘZYKI OBCE


Pracownia Dokumentacji i Badań Alternatywnych Ruchów Religijnych i Parareligijnych

Centrum Powiadamiania

Kontakt

Wydział Teologiczny
ul. Gagarina 37 
87-100 TORUŃ

  • Tel: +48 (56) 611-49-90
  • Tel: +48 (56) 611-49-94
  • Fax: +48 (56) 611-49-91

Mapa dojazdu

Copyright © 2015 Wydział Teologiczny UMK w Toruniu. Wszystkie prawa zachowane. Uniwersytet Mikolaja Kopernika w Toruniu (POLAND)