Języki obce - informacja dla studentów

Wtorek, 14 marca 2017 11:50

INFORMACJA DLA STUDENTÓW
ze Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UMK

Zgodnie z obowiązującym programem studiów będziecie Państwo uczestniczyć w lektoratach języków obcych (do wyboru angielski, francuski, niemiecki oraz rosyjski) prowadzonych przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UMK, obejmujących także język specjalistyczny, właściwy dla danego kierunku studiów.

• Program i zajęcia na lektoracie rozpoczynają się na drugim roku studiów (z nielicznymi wyjątkami kierunków, gdzie lektorat rozpoczyna się już na pierwszym roku studiów).
• Nauka na lektoracie języka obcego kończy się egzaminem
na poziomie B2. W przypadku uczestniczenia w lektoratach

z 2 języków, jeden z nich kończy się egzaminem na poziomie B2.

Celem ułatwienia wyboru języka oraz określenia poziomu udostępniony jest test kwalifikujący, który znajduje się pod adresem:

Test jest dostępny po zalogowaniu się na stronie:

Osoby, które po raz pierwszy logują się na platformę Moodle, gdzie znajdują się testy kwalifikujące, w formularzu (Modyfikuj profil) powinny wypełnić wyłącznie pola: imię i nazwisko, e-mail, miasto,
opis (tu można wpisać dowolne słowo/a) zgoda na przetwarzanie danych

Opisy testów kwalifikujących do grup wraz z progami punktowymi znajdują się we wprowadzeniach do poszczególnych testów
na platformie Moodle.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty kursów komercyjnych organizowanych przez SPNJO UMK. Oferta skrojona specjalnie na potrzeby studenckie – np. kursy językowe wyrównujące poziom - z ceną studencką.

Osoby zainteresowane udziałem w kursie przygotowującym
do lektoratu z języka angielskiego zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w czwartek, 16 marca 2017 r.
o godzinie 17.30 w sali 11 w SPNJO UMK, ul. Gagarina 11.