Studia podyplomowe katechetyczno-teologiczne

Poniedziałek, 10 lipca 2017 22:22

Studia Podyplomowe 2017/2018

Studia podyplomowe w zakresie teologiczno-katechetycznym realizowane w Toruniu i w Pelplinie

Wydział Teologiczny UMK

I. Informacje ogólne:

Charakterystyka studiów: studia przeznaczone są dla nauczycieli posiadających już uprawnienia do nauczania innego przedmiotu, którzy ukończyli studia magisterskie na kierunku innym niż teologia z przygotowaniem pedagogicznym (zainteresowanych nauczaniem katechezy w szkole) oraz dla osób, które są zainteresowane pogłębieniem wiedzy teologicznej.

Obszar kształcenia: obszar nauk humanistycznych

Czas trwania: 4 semestry

Kierownik studiów: ks.dr Tomasz Huzarek

Koszt studiów: semestr zimowy (I) 1 300 zł, semestr letni (II) 1 200 zł, semestr zimowy (III) 1 300 zł, semestr letni (IV) 1 200 zł.

Dodatkowe informacje: www.teologia.umk.pl/index.php/studia/studia-podyplomowe/podyplomowe-studium-teologii/

II. Rekrutacja

Termin rozpoczęcia studiów: semestr zimowy

Adresaci studiów podyplomowych: absolwenci studiów magisterskich wszystkich kierunków i wszystkich uczelni