Opieka Wspierająca w Medycynie: Chory i rodzina

Zapraszamy do udziału w III Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt . „Opieka Wspierająca w Medycynie: Chory i rodzina”. W tym roku szczególną uwagę zwrócimy na funkcjonowanie rodzin i instytucji opiekujących się chorymi dziećmi i młodzieżą oraz osobami starszymi, a także na możliwości rozwiązania najbardziej istotnych problemów. Zaprezentowane zostaną europejskie rozwiązania w zakresie wsparcia społecznego chorych i ich rodzin, możliwości rozpoznawania i zaspakajania potrzeb duchowych, nowe  metody diagnostyki i terapii, a także rola organizacji pozarządowych w tych procesach.
Konferencja na pewno zainteresuje wykładowców akademickich, studentów nauk o rodzinie i teologii oraz wszystkie osoby pracujące z chorym i rodziną.