Wsparcie studentów i doktorantów

Więcej informacji na stronie programu.

Kampus UMK bez barier
Szanowni Państwo,

• Zespół Urban Lab Toruń działający przy Uniwersyteckim Centrum Doskonałości IMSErt, we współpracy z uniwersyteckim Zespołem ds. Studentów Niepełnosprawnych, serdecznie zaprasza do udziału w spacerach badawczych koncentrujących się na przestrzeni toruńskiego kampusu.
  • Ich celem jest analiza dostępności przestrzennej kampusu pod względem dostosowania do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
  • Zapraszamy do udziału całą społeczność akademicką. Będzie to okazja do integracji, poznania potrzeb osób z niepełnosprawnościami w zakresie dostępności oraz przyjrzenia się przestrzeni kampusu z perspektyw różnych użytkowników.
  • Więcej informacji o idei Urban Lab Toruń znajdą Państwo na naszej stronie na Facebooku.
    Stwórzmy kampus bez barier!
    Zespół Urban Lab Toruń
    urbanlab@umk.pl