Kontakt ul. Gagarina 37, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 49 90
+48 56 611 49 94
e-mail: teologia@umk.pl

Rusza 4. edycja "Kużni Liderów Regionu"

Zdjęcie ilustracyjne

Rusza 4. edycja programu edukacyjno-społecznego „Kuźnia Liderów Regionu”!

Podczas realizacji projektu uczestnicy wezmą udział w odbywających się raz w miesiącu zjazdach, na których szkolenia poprowadzą specjaliści z różnych dziedzin. W ofercie programu znajdują się m.in. warsztaty retoryczne, medialne i samorządowe, zajęcia z nauki reguł autoprezentacji i twórczego myślenia oraz spotkania z gośćmi specjalnym (naukowcami, przedsiębiorcami, influencerami, samorządowcami, przedstawicielami organizacji społecznych). Uczestnicy wezmą także udział w projekcie społecznym podczas wakacji (lipiec br.).

Rekrutacja do programu odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy polega na wypełnieniu zgłoszenia za pośrednictwem strony internetowej do 10 marca br. Następnie kandydaci wezmą udział w rozmowie kwalifikacyjnej, a uczestnicy programu zostaną wyłonieni do 19 marca br.

Program organizowany jest przez Laboratorium św. Jana Pawła II i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Zgłoś się już dziś! Kliknij i wypełnij formularz rekrutacyjny. Włącz się do społeczności młodych liderów Kujaw i Pomorza!

pozostałe wiadomości