Kontaktul. Gagarina 37, 87-100 Toruń

Autentyczność Grobu Świętego w Jerozolimie w świetle najnowszych odkryć

W imieniu Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach zapraszamy na międzynarodowe webinarium w ramach cyklu Lectio Magistralis Internationalis pt. Autentyczność Grobu Świętego w Jerozolimie w świetle najnowszych odkryć. Wykład wygłosi o. Profesor Stanisław Narcyz Klimas OFM, archiwista i historyk ze Studium Biblicum Franciscanum w Jerozolimie.

Spotkanie odbędzie się 25 lutego 2021 r. w godzinach 10:00 - 13:00 i będzie miało charakter zdalny (poprzez platformę zoom). Wykład zostanie wygłoszony w języku polskim, natomiast będzie tłumaczony symultanicznie na język angielski i włoski (będziemy wdzięczni za przekazanie zaproszenia potencjalnym zainteresowanym).

Zgłoszenie uczestnictwa do 18 lutego 2021 r. tutaj:

Dodatkowe informacje: lectiomagistralis.katowice@gmail.com oraz https://us.edu.pl/instytut/int/event/webinarium-autentycznosc-grobu-swietego-w-jerozolimie-w-swietle-najnowszych-odkryc-prof-stanislaw-narcyz-klimas-ofm/

Pomoc ofiarom sekt

Możemy Ci pomóc!

Osoby poszkodowane przez sekty/nowe ruchy religijne mogą uzyskać pomoc na naszym Wydziale w Pracowni Dokumentacji i Badań Alternatywnych Ruchów Religijnych i Parareligijnych.

Dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego pomagamy bezpłatnie.

Zapraszamy również na stronę Dominikańskiego Centrum Informacji o Nowych Ruchach Religijnych i Sektach

Filmy absolwenckie "Do zobaczenia!"

Szanowni Państwo, Drodzi Absolwenci,
bardzo nam smutno, że w tym roku z powodu pandemii COVID-19 nie mieliśmy szansy osobistego spotkania się z tegorocznymi absolwentami podczas tradycyjnych dyplomatoriów. Postanowiliśmy zatem pożegnać Was jako studentów i przywitać w gronie nowych absolwentów w formie filmowej. Było to możliwe dzięki współpracy wydziałów z Działem Promocji i Informacji UMK – Programem „Absolwent UMK” oraz Sekcją Kreatywną DPI. Zobaczcie sami - zapraszamy!

Filmy z poszczególnych wydziałów UMK są dostępne TUTAJ.

Drodzy Absolwenci, powodzenia i do zobaczenia!!!