Kontaktul. Gagarina 37, 87-100 Toruń

Cecyliański Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej

obrazek:

Szanowni Państwo, Drodzy Muzycy Kościelni, Opiekunowie scholi
 i zespołów wokalnych działających przy parafiach i kościołach.

Już po raz piąty w listopadzie zjadą do Torunia Schole i zespoły wokalne na organizowany przez Fundację Chopin w Ogrodzie Sztuk oraz Wydział Teologiczny UMK   Cecyliański Przegląd Pieśni i Piosenki  Religijnej.

Przegląd jak zawsze odbywa się w bliskości wspomnienia liturgicznego św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. W tym roku spotkamy się w sobotę 23 listopada na Wydziale Teologicznym UMK w Toruniu. Rozpoczynamy o godz. 10.00 Mszą Świętą, natomiast o 11.00 słuchać będziemy prezentacji wokalnych w Auli Magna. Gościem przeglądu będzie zespół  Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie „CIS”.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 9.11.2018 r. Przyjdźcie do nas i podzielcie się swoimi talentami.

W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt:
dr Agnieszka Brzezińska
tel. 601 686 723

W imieniu Fundacji Chopin w Ogrodzie Sztuk i Wydziału Teologicznego UMK zapraszam na V Cecyliański Przegląd Pieśni i Piosenki  Religijnej.

Więcej informacji na stronie: fundacjachopin.pl  lub www.teologia.umk.pl

KARTA ZGŁOSZENIA

pozostałe wiadomości