IV Cecyliański Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej

Szanowni Państwo, Drodzy Muzycy Kościelni, Opiekunowie scholi i zespołów wokalnych działających przy parafiach i kościołach.

Już po raz czwarty organizujemy Cecyliański Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej.
   Przegląd jak zawsze odbywa się w bliskości wspomnienia liturgicznego św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. W tym roku spotkamy się w sobotę 24 listopada na Wydziale Teologicznym UMK w Toruniu. Rozpoczynamy o godz. 10.00 Mszą Świętą, natomiast o 11.00 słuchać będziemy prezentacji wokalnych w Auli Magna. Gościem przeglądu będzie zespół  Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu „Synowie”.
   Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10.11.2018 r. Przyjdźcie do nas i podzielcie się swoimi talentami. Zgłoszenia oraz wszelkie informacje prosimy kierować na adres email: portamusgaudium@umk.pl lub
IV Cecyliański Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej
Wydział Teologiczny UMK
87-100 Toruń

W imieniu Fundacji Chopin w Ogrodzie Sztuk i Wydziału Teologicznego UMK zapraszamy na IV Cecyliański Przegląd Pieśni i Piosenki  Religijnej.
regulamin
karta zgłoszeniowa