Roraty na WT UMK

RORATY!!!
Najpierw poranny budzik, mrok, ale i rozbłysk światła! Po duchowej uczcie - kawka, herbata i TOSTY w sali 17.
Zapraszamy studentów @umktorun @samorzad.umk oraz wykładowców, pracowników, ale także uczniów szkół, sympatyków - każdego! Wszyscy są mile widziani. Zachęcamy także do służenia (w zakrystii dostępne są alby i kilka komż), czytania lekcji mszalnych, modlitw powszechnych, śpiewania psalmów... W skrócie mówiąc - czynnego i aktywnego uczestnictwa WSZYSTKICH, chociażby w śpiewie czy poprzez odpowiedzi i godne gesty w trakcie liturgii.
Przypominamy - adwent w tym roku bardzo krótki. Zaledwie 3 tygodnie, więc spieszmy się, żeby go nie przespać

Poniedziałek-Piątek
Miejsce: Kaplica WT UMK, ul. Gagarina 37
Integracja (tosty, herbatka/kawka) po roratach w sali 17 - salka Wspólnoty Akademickiej "Źródło"