XI seminarium Lectio Magistralis Internationalis

Szanowni Państwo,

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach serdecznie zapraszana XI seminarium Lectio Magistralis Internationalis, które obędzie się on-line (Zoom) 28 maja, godz. 11.00-14.00.  Wykład mistrzowski nt. Rola dyscyplin kościelnych w kształceniu uniwersyteckim wygłosi ks. prof. LUIS FELIPE NAVARRO MARFÁ, rektor Papieskiego Uniwersytetu Santa Croce w Rzymie.

W dyskusji panelowej głos zabiorą: o. prof. Andrzej Wodka, były przewodniczący Agencji Stolicy Apostolskiej ds. Oceny i Promocji Jakości Kształcenia na Uniwersytetach i Wydziałach Kościelnych, ks. prof. Tobias Häner, wicerektor Kolońskiej Akademii Teologii Katolickiej oraz ks. dr hab. Antoni Świerczek, prof. ucz., prorektor Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie.
W drugiej części seminarium odbędzie się Dialog uczestników z Mistrzem – serdecznie zapraszamy do zabrania głosu. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne z języka włoskiego na polski. Załączamy materiał informacyjny o wydarzeniu. Relacje z poprzednich edycji dostępne są tutaj

Państwa obecność będzie dla nas zaszczytem. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy do 23 maja przez FORMULARZ. 25 maja br. Centrum Komunikacji Medialnej UŚ prześle Link do połączenia.

Z wyrazami szacunku,

Dr Mariola Kozubek, prof. UŚ, Ks. dr Dawid Ledwoń, prof. UŚ