Kontakt ul. Gagarina 37, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 49 90
+48 56 611 49 94
e-mail: teologia@umk.pl

I miejsce w Polsce na kierunku teologia dla Wydziału Teologicznego UMK

Zdjęcie ilustracyjne

26 czerwca 2024 roku opublikowano wyniki jubileuszowego 25. Rankingu Szkół Wyższych oraz Kierunków Studiów Perspektywy 2024. W ranking wpisana jest wizja uczelni, która dopasowuje się do zmieniającej się rzeczywistości: badania na światowym poziomie i aktywny udział w globalnym naukowym networkingu, doskonała kadra, wysoki poziom dydaktyki i umiędzynarodowienia, współpraca z biznesem, troska o realizację społecznej misji uczelni, zapewnienie dobrych perspektyw zatrudnienia absolwentów. Ranking Kierunków Studiów obejmuje 74 główne kierunki lub grupy kierunków studiów w uczelniach akademickich.

Podczas uroczystej gali 26 czerwca 2024 r. w Warszawie ogłoszono, że pierwsze miejsce w Polsce na kierunku teologia ponownie uzyskał Wydział Teologiczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Więcej informacji: https://2024.ranking.perspektywy.pl/ranking/ranking-kierunkow-%20studiow/kierunki-teologiczne/teologia

Serdeczne gratulacje! To ponowne docenienie Wydziału Teologicznego UMK staje się jednocześnie kolejnym wyzwaniem na przyszłość.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.