Studiuj na WT UMK. Rekrutacja ruszyła

WYDZIAŁ TEOLOGICZNY
Z A P R A S Z A

Zobacz także: Teologia w Toruniu najlepsza w Polsce w rankingu PERSPEKTYW 2023.
Zobacz także: Ewaluacja MEiN i Ocena programowa PKA na kierunku Nauki o Rodzinie 2023.

W poniedziałek 3 czerwca zostały otwarte elektroniczne zapisy na studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu w roku akademickim 2024/2025. W pierwszym etapie rekrutacji należy założyć konto w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów i wprowadzić wszystkie wymagane dane oraz dokonać wpłaty rekrutacyjnej - kandydaci i kandydatki mają na to czas do 15 lipca.

Opłata rekrutacyjna wynosi 85 zł za kierunek. W rejestracji pomocna będzie strona "rekrutacja krok po kroku".

Listy osób zakwalifikowanych w pierwszym etapie rekrutacji zostaną ogłoszone 18 lipca o godz. 14:00. Informację o kwalifikacji będzie można znaleźć po zalogowaniu się na swoje konto w IRK. Osoby przyjęte na studia będą miały czas na złożenie dokumentów między 19 a 24 lipca.

Na studia stacjonarne drugiego stopnia pierwsza tura zapisów potrwa do 23 lipca. Ogłoszenie list zakwalifikowanych nastąpi 30 lipca o godz. 14:00, a dokumenty będzie można składać od 31 lipca do 2 sierpnia.

Więcej informacji o kierunkach studiów, obowiązującym harmonogramie oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują się na stronie https://www.umk.pl/kandydaci/.