Ocena zajęć dydaktycznych

Ocena zajęć dydaktycznych

Kwestionariusze ankiety oceny zajęć dydaktycznych prowadzonych w semestrze zimowym roku akademickiego 2022/2023 już otwarte w systemie USOS.

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w badaniu: „27 stycznia 2023 roku w systemie USOS zostały otwarte kwestionariusze oceny dla zajęć dydaktycznych, prowadzonych w semestrze zimowym roku akademickiego 2022/2023. Badanie to ma na celu monitorowanie jakości zajęć dydaktycznych prowadzonych na Uniwersytecie, zaś zebrane i opracowane wyniki stanowić będą podstawę do wdrażania rozwiązań sprzyjających poprawie jakości kształcenia. Informacja zwrotna ze strony studentów i uczestników studiów podyplomowych umożliwi identyfikację mocnych i słabych stron procesu dydaktycznego, będzie wykorzystana do sprawniejszego zarządzania ofertą dydaktyczną Uniwersytetu oraz docenienia najlepszych dydaktyków. Uczestnictwo w badaniu polega na wypełnieniu kwestionariusza, dostępnego po zalogowaniu w systemie USOS lub w aplikacji Mobilny USOS UMK. Ankiety pozostaną otwarte do 15 października 2023 roku. Kwestionariusze zostały udostępnione w języku polskim i angielskim” (prof. dr hab. Przemysław Nehring, Prorektor ds. Kształcenia).