STUDENCI I ROKU

Drodzy Studenci,
warunkiem przystąpienia do lektoratu języka obcego na II roku studiów jest wykonanie testu diagnostycznego na platformie MOOdle do 25 października 2019 roku. Prosimy o wejście na stronę SPNJO, następnie  wybranie platformy MOODLe, zarejestrowanie się i wykonanie testu z wybranego języka obcego. Po wykonaniu testy otrzymają Państwo komunikat o stanie swojej wiedzy. Jeśli przejdą Państwo test pozytywnie, otrzymają Państwo komunikat z zaproszeniem na lektorat na II roku. Jeśli nie uzyskają Państwo żądanego poziomu, zapraszamy na kurs ( odpłatny, ceny bardzo korzystne dla studentów) przygotowujący do lektoratu. Wszelkich informacji udziela Sekretariat SPNJO.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt: Julita Markowska, julmar@umk.pl Kierownik Zespołu Języków Francuskiego,Niemieckiego,Rosyjskiego i Łaciny
serdecznie pozdrawiam
do zobaczenia na lektoracie